Carta Organisasi Kolej Siswa

CARTA ORGANISASI

SENARAI STAF KOLEJ SISWA

 

  Dr. Nik Aziz Bin Nik Ali

Pengetua

nikaziz@umt.edu.my

09-6684273

  Pn. Norliza Binti Ismail

Setiausaha Pejabat

norliza@umt.edu.my

09-6684145

Seksyen Pentadbiran & Kewangan
   Pn. Norizan Binti Ismail

Penolong Pendaftar Kanan

norizanismail@umt.edu.my

09-6684283

  Cik Noorhafiza Hasni Binti Ab Manaf

Penolong Pengurus Asrama

hafiza.hasni@umt.edu.my

09-6684841

  En. Mohd Nazrin Bin Abdullah

Pembantu Tadbir (P/O) Kanan

nazrin@umt.edu.my

09-6684249

   Pn. Nur Maisarah Binti Ali

Pembantu Tadbir ( P/O)

n.maisarah@umt.edu.my

09-6684249

  En. Mohd Sukri Bin Abdullah

Pembantu Kemahiran

mohdsukri@umt.edu.my

09-6684836

    En. Nordin Bin Salleh

Pemandu

09-6684836

nordin.salleh@umt.edu.my

  En. Mohd Syaifu Bin Said

Pembantu Operasi

09-6684836

mohdsyaifu@umt.edu.my

No. Faks Pejabat Pentadbiran Ks 09-6684285
Kolej Siswa Dalam Kampus
Dr. Che Wan Ida Rahimah Binti Che Wan Ibrahim

Timbalan Pengetua Kolej Siswa Dalam Kampus

idaray@umt.edu.my

09-6684578

Cik Zaizulhizma Binti Salleh

Penolong Pendaftar

zaizulhizma.salleh@umt.edu.my

09-6622346

Pn. Wan Nusrahizwah Binti Wan Awang

Penolong Pengurus Asrama

nusrah@umt.edu.my

09-6621764

En. Ahmad Fadhli Bin Hamzah

Penolong Pengurus Asrama

afadhli@umt.edu.my

09-6621764

Cik Siti Rabiatul Adawiyah Binti Mohd Zin

Penyelia Asrama

rabiatul.adawiyah@umt.edu.my

09-6622084

Pn. Nur Akmal Hakim Binti Eya

Penyelia Asrama

n.akmal@umt.edu.my

09-6622084

En. Mohd Hafiz Bin Abd Kadir

Penyelia Asrama

mhafiz@umt.edu.my

09-6622084

Pn. Suhaida Binti Ismail

Pembantu Operasi

suhaida.i@umt.edu.my

09-6622084

En. Mohd Fairus Alias

Pembantu Awam

fairus@umt.edu.my

09-6622084

En. Ahmad Fadzail Bin Abd. Jalil

Pembantu Awam

ahmad.fadzail@umt.edu.my

09-6622084

Pn. Masitoh Binti Mokhtar

Pembantu Awam

masitoh@umt.edu.my

09-6622084

No. Faks Pejabat Dalam Kampus 096621078
Kolej Siswa Luar Kampus
Dr. W Muhammad Zainuddin Bin Wan Abdullah

Timbalan Pengetua Kolej Siswa Luar Kampus

w.zainuddin@umt.edu.my

09-6621014

YM Tengku Nuriah Binti Tengku Abdul Rahman

Penolong Pendaftar

tgnuriah@umt.edu.my

09-6684485

Cik Noor Azlina Binti Mohd Sobri

Pembantu Tadbir (P/O)

azlinasobri@umt.edu.my

09-6622084

No. Faks Pejabat Luar Kampus 096621078